Egyenlített a Lehel Kosársuli a Megyei Felnőtt Férfi Bajnokság Playoff Döntőjében!

Tegnap este a Megyei Felnőtt Férfi Bajnokság Playoff Döntőjének második mérkőzésén hazai pályán fogadta a Lehel Kosársuli együttese a Szolnoki Baglyok SE gárdáját.

A találkozóra sok szurkoló látogatott ki, a mérkőzés első negyede ugyanakkor kevés pontot hozott, de 10 perc elteltével a mieink álltak jobban 2 egységgel (13-11).

A nagy küzdelem a folytatásra is megmaradt, de szerencsére az újabb etap során is a jászberényi fiúk tudtak jobbak lenni ellenfelüknél 1 ponttal, így a félidőben egy triplányi különbség volt a felek között (35-32).

A szünetet követő játékrészben aztán a vendégek kapcsoltak nagyobb sebességi fokozatba és jó támadás befejezésekkel a vezetést is magukhoz ragadták, ezáltal az utolsó szakasz előtt már náluk volt az előny (49-52).

Ennek ellenére a befejező periódusban nagyon elkapták a fonalat ifjú kosarasaink és remek játékkal végül nagy csatában a maguk javára fordították a mérkőzést (68-63).

Ezzel a győzelemmel csapatunk egyenlített a két győzelemig tartó párharcban, amelynek mindent eldöntő harmadik összecsapását Szolnokon rendezik majd meg június 16-án 18 órakor a Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola tornacsarnokában.

Lehel Kosársuli -Szolnoki Baglyok SE 68-63
(13-11, 22-21,14-20,19-11)
Jászberény

Lehel Kosársuli: Kaszás M. 14, Vas-Teplán M. 13/3, Kovács Á. 13/3, Novák Á. 8, Szőke S. 7/3, Nyíri D. 6/3, Répási R. 5/3, Mondi R. 2, Szabó M. -.