Junior csapatunk idegenben nyert felkészülési mérkőzést

Csütörtökön Leányfalun egy újabb felkészülési mérkőzésen lépett pályára a Lehel Kosársuli Junior együttese a Szentendrei KSE ellen.

A mérkőzés jól indult számunkra, mivel egy negyedet követően 5 ponttal tudtunk meglépni a hazai gárdától (18-23).

Az újabb etap során tovább szigorítottunk védekezésünkön, támadásainkat pedig nagyszerűen fejeztük be, így a félidőben 25-50-es jászberényi vezetést mutatott az eredményjelző.

A harmadik játékrészben is megmaradt lendületes játékunk, amelynek következtében a különbség 30 egység fölé nőtt a két együttes között három negyed után (36-71).

Az utolsó tíz percben aztán a szentendreiek kapták el a fonalat, és faragtak 8 pontot hátrányukból, azonban ezzel együtt is 56-83 arányú győzelmet aratott a Lehel Kosársuli Junior együttese az összecsapás végén.

Szentendrei KSE – Lehel Kosársuli 56 – 83
(18-23, 7-27, 11-21, 20-12)
Leányfalu

Lehel Kosársuli: Kaszás Márton 27, Szőke Soma 22, Kovács Vilmos 18, Kovács Ákos 14, Szalkai Dániel 2.