Lehel Kosársuli: 2 győzelem a Kenguru Kupa elmúlt hétvégi fordulójában

Április 13-án, Kecskeméten lépett pályára a Lehel Kosársuli U11-es csapata az Országos Kenguru Bajnokság legutóbbi fordulójában.

Az első találkozót a Bajai Rakéták gárdája ellen vívták a mieink, amely összecsapáson együttesünk magabiztos játékkal, végig vezetve, nagy fölénnyel 34 ponttal tudott győzni.

Lehel Kosársuli – Bajai Rakéták 81-47
(20-17, 28-11, 11-11, 22-8)
Kecskemét

Lehel Kosársuli: Kocza B. 19, Sisa K. 13, Farkas M. 11, Balla B. 16, Sas M. 3, Rácz P. 10, Varga V. 5, Sárosi H. 1, Kovács H. 1, Palotai N. 1, Horti B. 1, Kovács Zs. -.

1 óra pihenőt követően került sor csapatunk második mérkőzésére, amikor is a kunszentmártoniakkal kellett farkasszemet nézniük ifjú tehetségeinknek.

Ez az ütközet már jóval szorosabbra sikeredett, azonban ezzel együtt is az első negyedet 2 ponttal, míg a második periódust 1 egységgel tudták megnyerni a mieink, így a félidőben egy triplányi különbséggel jártak ellenfelük előtt (24-27).

A harmadik felvonás ha minimálisan is, de a kunszentmiklósiaknak sikerült jobban, ezáltal az utolsó szakasz előtt 2 pontra csökkent a differencia felek között (37-39).

A befejező játékrészben aztán erőre kaptak fiatal kosarasaink és remek támadásokkal 9 egységet tettek hozzá addigi vezetésükhöz, amelynek köszönhetően 46-57 arányú Lehel Kosársuli győzelemmel ért véget a mérkőzés.

Kunszentmiklósi Kék Rókák – Lehel Kosársuli 46-57
(10-12, 14-15, 13-12, 9-18)
Kecskemét

Lehel Kosársuli: Kocza B. 11, Farkas M. 3, Horti B.3, Palotai N. 2,Sas M. 2, Rácz P. 11, Balla B.11, Varga V. 5, Kovács H. 1, Sárosi H. 3, Sisa K. 2, Kovács Zs. 3.

Ignécziné Erika edző így értékelte a mérkőzéseket: „Nagyon örültem, hogy most végre láttam egy igazi csapat munkát, jó összjátékot, ahol mindenki odatette magát. Gratulálok a csapatnak, és persze mindez nem jött volna létre, ha nincs a lelkes és hangos buzdító szülői szurkoló táborunk!”