Lehel Kosársuli: 2 győzelem a Kenguru Kupa legutóbbi fordulójában

Az elmúlt hétvégén került megrendezésre az Országos Kenguru Bajnokság 4. fordulója, ahol 2 mérkőzésen is érdekelt volt a Lehel Kosársuli.

Az első alkalommal a ceglédi Cekk csapata volt együttesünk vetélytársa, amely összecsapást a Pest megyeiek kezdték jobban, de a félidőre a mieinknek sikerült kiegyenlíteni. A szünetet követően a 3-4. negyedben magukhoz is ragadták a vezetést ifjú kosarasaink, akik a nagyon pörgős végjáték után végül 12 pontos győzelmet arattak a lefújáskor.

CEKK-LEHEL KOSÁRSULI 65-77
(20-16, 20-19, 17-22, 8-20)
Kecskemét

Legjobb dobók: Kocza B. 20, Balla B.14, Rácz P. 13, Sisa K. 10.

A második találkozó ugyanakkor nem tartogatott ekkora izgalmakat, mivel fiatal tehetségeink jó játékkal nagy fölénnyel tudták legyőzni a Félegyházi FTSI BATTHYÁNY gárdáját.

LEHEL KOSÁRSULI-FTSI BATTHYÁNY 123-7
(39-2, 28-5, 24-0, 32-0)

Legjobb dobók: Kocza B. 43, Rácz P. 30, Balla D. 12, Horti B. 8.

Ignécziné Erika vezetőedző így értékelte a 2 mérkőzést: „Nagy dicséret jár a csapatnak, mind támadásban, mind védekezésben sikerült a legjobb megoldásokat megtalálni! Sok lepattanót szedtünk, amiből sikeres gyorsindítást kezdeményeztünk és szinte 100 %-ban be is tudtuk fejezni. Végre a védekezésünk is hatékony volt. Köszönjük a lelkes szülői szurkolást!