U20: 8 pontos vereség a fővárosban

Lo Elhadji Malick csapata tegnap Budapesten a felnőtt mérkőzés előtt lépett pályára.

A találkozót a hazaiak kezdték jobban és 10 perc elteltével 8 pontra tudtak meglépni a mieinktől (19-11).

A következő intervallum kevés pontot hozott, ugyanakkor ezt a periódust is a pályaválasztóknak sikerült minimális különbséggel megnyerniük, ezáltal a félidőben 30-20-as budapesti vezetést mutatott az eredményjelző.

A harmadik játékrészben igyekezett közelebb kerülni ellenfeléhez Lo Elhadji Malick együttese, azonban a vendéglátók jó akcióikkal tovább tudták növelni előnyüket, ennek értelmében az utolsó szakasz előtt 14 pont volt a differencia a felek között (52-38).

A befejező felvonásban is mindent megtettek a jászberényi fiúk, ám csak 6 egységet sikerült faragniuk hátrányukon, így végül 70-62 arányú fővárosi győzelemmel ért véget a mérkőzés.

Tehetséges Fiatalok BP U20 – JP Auto-JKSE U20 70-62
(19-11, 11-9, 22-18, 18-24)
Budapest

Jászberény: Novák Á. 19, Szabó M. 14/6, Kovács Á. 13/3, Szigedi B. 7/3, Mondi R. 5, Beszteri D. 4, Andó B. -.