U20-as csapatunk nem tudott győzni Körmenden

Kosársuli

Lo Elhadji Malick együttese Körmenden lépett pályára szombaton.

Amely összecsapás első negyedét a hazaiak kezdték jobban és 5 perc után 18-5-re tudtak elhúzni tőlünk. Igyekeztünk faragni hátrányunkon, ám a vendéglátók lendülete később is megmaradt, így 38-22-ről jöhetett az újabb etap.

Ahol a játékrész elején nem változott a játék képe, a házigazdák a negyed derekán 48-31-re vezettek. A továbbiakban aztán 3 egységet tudtunk csökkenteni a különbségen, mégis a félidőben ezzel együtt is 50-36 arányú körmendi előnyt mutatott az eredményjelző.

A harmadik szakaszban ismét magukhoz ragadták a kezdeményezést a piros-feketék, amely után a 25. percben 23 egység volt a felek között (65-42), majd az etap végén már 77-44-re húztak el a mieinktől a Vas megyeiek.

Az utolsó 10 percben is mindent megtett csapatunk, de közelebb jönnünk nem sikerült a körmendiekhez, így végül 96-52 arányú vereséget szenvedtünk.

Egis Körmend – JP Auto-JKSE 96-52
(38-22, 12-14, 27-8, 19-8)
Körmend

Jászberény: Molnár A. 18/9, Orbán R. 8/6, Ondima O. 15/3, Szigedi B. 6/6, Mondi R. 5, Szabó M. -.