U20-as vereség a pécsiek ellen

Lo Elhadji Malick gárdája a mai napon a felnőtt mérkőzés előtt lépett pályára.

Az összecsapást a vendégek kezdték jobban, akik jó támadójátékkal 14 pontos előnyt szereztek az első 10 perc után (11-25).

A második etapban próbált együttesünk közelebb jönni a párducokhoz, azonban ezt a negyedet is a pécsiek tudták megnyerni 3 egységgel, ezáltal a félidőben 29-46-os Baranya megyei vezetést mutatott az eredményjelző.

A harmadik játékrész sem a mi szánk íze szerint alakult, ellenfelünk kosarasai még nagyobb sebességi fokozatba kapcsoltak és tovább növelték előnyüket a befejező szakasz előtt (35-64).

A záró felvonás az előző intervallumhoz hasonló játékot hozott, csapatunk mindent megpróbált, de végül 41-88 arányú vereséget szenvedett a találkozó végén.

JP AUTO-JKSE U20 – PÉCSI VSK-VEOLIA U20 41-88
(11-25, 18-21, 6-18, 6-24)
Jászberény

Jászberény: Mondi R. 10/3, Szigedi B. 9, Novák Á. 8, Szabó M. 7/3, Kraxner K. 7/3, Babucs N. -, Andó B. -, Csesznyik M. -, Beszteri D. -.