U20-as vereség a szolnokiak ellen

Lo Elhadji Malick együttese a tegnapi napon a felnőtt mérkőzés előtt lépett pályára az alapszakasz utolsó fordulójában.

A találkozót a vendégek kezdték jobban, akik már az összecsapás elején magukhoz ragadták a kezdeményezést és húztak el tőlünk 11-27-re 10 perc elteltével.

A következő etapban igyekezett faragni hátrányán Lo Elhadji Malick alakulata, azonban a szolnokiak rendre jó akciókat mutattak be, így a félidőre tovább nőtt a különbség a felek között (22-59).

A harmadik negyed az előző két intervallumnál valamivel szorosabb játékot hozott, de ezt az etapot is a Tisza-partiak tudták megnyerni 10 egységgel, ezáltal a befejező szakasz előtt már 47 ponttal jártak előttünk (35-82).

Az utolsó szakaszban is mindent megtettek a mieink, de nem sikerült közelebb kerülniük a piros-feketékhez, így végül 51-105 arányú szolnoki győzelemmel ért véget az ütközet.

JP Auto-JKSE U20 – Szolnoki Olaj KK U20 51-105
(11-27, 11-32, 13-23, 16-23)
Jászberény

Jászberény: Novák Á. 30/3, Mondi R. 10/3, Szabó M. 5, Ország B. 2, Pásztor D. 2, Beszteri D. 2, Babucs N. -, Szigedi B. -, Andó B. -,

Csapatunk számára ezzel befejeződött az U20-as bajnokság, amely pontvadászatban együttesünk a 13. helyen végzett.