U20-as csapatunk kikapott Körmenden

Lo Elhadji Malick együttese szombaton Körmenden lépett pályára.

Amely összecsapás nem kezdődött jól számunkra, a hazaiak villámrajtot vettek és 3 perc elteltével 13-0-ra húztak el tőlünk. A következő percekben próbáltunk faragni hátrányunkon, de a körmendiek még nagyobb sebességi fokozatba kapcsoltak és a 6. percre már 20 egységgel jártak előttünk (22-2). Ez a különbség a játékrész végére 27 pontra hízott, ezáltal 38-11-nél jöhetett az újabb etap.

Ahol nem változott a játék képe, a vendéglátók továbbra is jól fejezték be akcióikat és a negyed derekán már 51-13-ra vezettek. Együttesünk igyekezett csökkenteni a differencián, ám a Vas megyeiek továbbra is uralták a játékot, így a félidőben 63-24-es piros-fekete előnyt mutatott az eredményjelző.

A harmadik szakasz nagyon nem a mi szánk íze szerint alakult, a házigazdák újra elkapták a fonalat és 5 perc elteltével 78-28-ra alakították az állást, majd a folytatásban egészen 93-30-ra léptek el tőlünk.

A befejező 10 perc az előző negyedhez hasonló játékot hozott. A mieink mindent megtettek, azonban végül 116-38 arányú vereséget szenvedtek a mérkőzés végén.

Egis Körmend U20 – JP Auto – JKSE U20 116-38
(38-11, 25-13, 30-6, 23-8)
Körmend

Jászberény: Ország 8/6, Szigedi 8, Kovács 6, Szabó 4, Kaszás 4, Gulyás 3/3, Andó 3, Mondi 2, Babucs -, Répási -.