U20-as csapatunk nem tudott győzni Budapesten

Kosársuli

U20-as együttesünk a felnőtt mérkőzés után lépett pályára a hétvégén, a bajnokság legutóbbi fordulójában.

A mérkőzés nem indult jól számunkra, a hazaiak gyorsan magukhoz ragadták a kezdeményezést, amelynek következtében 14-8-ra vezettek az 5.percben. Próbáltunk zárkózni, de a fővárosiak jól fejezték be akciókat, a negyed végére pedig 14 pontos előnyt hoztak össze (27-13).

A második etap elején sem változott a játék képe, a piros-kékek tovább növelték előnyüket a negyed derekára (38-20). A következő percekben sikerült közelebb jönnünk, ám a félidőben így is 41-28-ra a budapestiek vezettek.

A harmadik játékrészben 10 egységre csökkentettük a hátrányunkat a 25. percre (53-43), ám a pályaválasztók később riadót fújtak, újra elléptek tőlünk, és végül 64-45-re alakították az eredményt az utolsó játékrész előtt.

Ahol aztán mindent megtettünk, de a hazaiak továbbra is lendületben maradtak, és végül 99-62 arányban nyerték meg a mérkőzést.

VASAS BUDAPEST – JP AUTO-JKSE 99-62
(27-13, 14-15, 23-17, 35-17)
Budapest
Jászberény: Szigedi, Szappanos 22/3, Ondima 25/18, Lőrincz 2, Takács 5. Cs.: Molnár 4, Jakab 2, Orbán 2.