U20-as csapatunk nem tudott győzni a paksiak ellen

Kosársuli

Lo Elhadji Malick gárdája a legutóbbi fordulóban a paksiakkal mérte össze erejét.

Amely összecsapást a vendégek kezdték jobban, 5 perc után pedig 2-11-re húztak el tőlünk. Igyekeztünk közelebb jönni, ám az etap végére csak 1 pontot tudtunk faragni hátrányunkból, 10-18-ről jöhetett a folytatás.

Ahol ismét a paksiak ragadták magukhoz a kezdeményezést, és a 15. percre egészen 17 pontig tornászták fel a differenciát (13-30). Ezt követen a mieink többször jól fejezték be akcióikat, így a félidőre 24-35-re alakították az állást.

A harmadik 10 percben lendületbe jöttünk, ahol előbb 8 pontra (31-39), majd a negyed végére 41-47-re zárkóztunk fel.

A befejező szakasz ugyanakkor nem a mi szánk íze szerint alakult, a piros-kékek újra elkapták a ritmust, és a 35. percre 43-58-ra léptek el tőlünk. A mieink a hátralévő időben is mindent megtettek, de nem tudtak közelebb kerülni a paksiakhoz, akik végül 52-75 arányban megnyerték a mérkőzést.

JP AUTO-JKSE – ATOMERŐMŰ SE 52-75
(10-18, 14-17, 17-12, 11-28)
Jászberény, Bercsényi úti Sportcsarnok

Jászberény: Szigedi -, Ondima 5, Molnár 5, Lőrincz 7/3, Nyíri 16. Cs.: Szappanos 14/3, Orbán 3/3, Novák 2, Urbán -, Szabó -.