U20-as csapatunk nem tudott győzni Székesfehérváron

Kosársuli

Lo Elhadji Malick csapata a felnőtt mérkőzés előtt lépett pályára szombaton.

Ahol az első negyed nem a mi szánk íze szerint alakult, a hazaiak gyorsan elléptek tőlünk, olyannyira, hogy a különbség az első negyed végére már 25 egységre nőtt a felek között (34-9).

A következő etapban a székesfehérváriak lendülete a továbbiakban is megmaradt, a mieink próbáltak zárkózni, ám a vendéglátók rendre jól fejezték be az akcióikat és a félidőre egészen 65-18-ra húztak el tőlünk.

A harmadik 10 percben aztán a mieink akarata érvényesült, így ezt a játékrészt 7 egységgel megnyerve tudtunk faragni hátrányunkon az utolsó szakasz előtt (77-37).

Amelyben mindent megtettünk, de tovább csökkenteni nem sikerült együttesünknek a különbségen, végül pedig 102-56 arányú vereséget szenvedtünk a mérkőzés végén.

ALBA FEHÉRVÁR – JP AUTO-JKSE 102-56
(34-9, 31-9, 12-19, 25-19)
Székesfehérvár

Jászberény: Ondima 21/3, Nyíri 11, Molnár 9/3, Szappanos 4/3, Lőrincz 3/3, Orbán 3/3, Szabó 3/3, Szigedi 2, Takács -, Csesznyik -.