U20-as csapatunk nem tudott újabb győzelmet aratni

Kosársuli

Lo Elhadji Malick gárdája szerdán a felnőtt mérkőzés előtt fogadta hazai pályán a kaposváriakat.

Az összecsapás első negyedének elején a kaposváriak ragadták magukhoz a kezdeményezést, és 5 perc után 4 egységgel léptek el csapatunktól (9-13). A következő percekben próbáltunk zárkózni, de a vendégek rendre jól fejezték be támadásaikat, ezzel az újabb etap előtt 17-25-re vezettek.

A második szakasz során is megmaradt a Somogy megyeiek lendülete, akik a 15. percben már 22-39-re húztak el tőlünk, míg a félidőben 20 egységen felülre tornázták a differenciát (29-54).

A harmadik negyed szoros játékot hozott, ám ezt a játékrészt is ellenfelünk nyerte meg 3 egységgel, így 47-75-ről jöhetett a folytatás.

Amelyben mindent megtettünk, ám nem sikerült faragnunk a hátrányunkon, végül pedig 64-93 arányú vereséget szenvedtünk a mérkőzés végén.

JP Auto-JKSE – Kaposvári KK 64-93
(17-25, 12-29, 18-21, 17-18)
Jászberény, Bercsényi úti Sportcsarnok

Jászberény: Szigedi 11/3, Ondima 12/6, Molnár 11/6, Lőrincz -, Nyíri 13. Cs.: Szappanos 11/9, Szabó 2, Orbán 2, Urbán 2.