U20-as csapatunknak nem ment a soproniak ellen

U20

Lo Elhadji Malick tanítványai pénteken a felnőtt mérkőzés előtt léptek pályára.

5 soproni ponttal indult a mérkőzés (0-5), amire mi egy duplával feleltünk a 2. percben (2-5). Ezután a vendégek jöttek lendületbe és léptek el tőlünk 5-12-re 4 percet követően. A mieink ugyanakkor nem ijedtek meg, s a 7. percre 11-13-ig zárkóztak fel. Ennél közelebb azonban a Győr-Moson-Sopron megyeiekhez nem sikerült kerülnünk, 17-22-es állásnál ért véget az első játékrész.

A második etapban vetélytársunk nagyon elkapta a fonalat, és a negyed derekára már 17-41-re lépett meg csapatunktól. Együttesünk ekkor újra ellenfele nyomába eredt, de a „hűség városának” játékosai továbbra is jól fejezték be akciókat, a különbség tovább nőtt a két gárda között, ezáltal 24-58-nál mehettek az együttesek a pihenőre.

A harmadik 10 percben nem változott a játék képe, próbáltunk csökkenteni a differencián, ám a 25. percben 35-77-es soproni vezetést mutatott az eredményjelző. A későbbi percek sem a mi szánk íze szerint alakultak, ezzel pedig 42-94-nél nézhettek egymás szemébe a felek a befejező szakasz előtt.

Ahol szintén mindent megtettünk, de faragnunk hátrányunkon nem sikerült, így végül 60-117 arányú vereséget szenvedtünk az összecsapás végén.

JP Auto-JKSE U20 – Sopron KC U20 60-117
(17-22, 7-36, 18-36, 18-23)
Jászberény, Bercsényi út

Jászberény: Kovács Á. 16/12, Kaszás M. 13/3, Lőrincz M. 6, Novák Á. 6, Ország B. 6/6, Mondi R. 5/3, Beszteri D. 4, Szigedi B. 2, Babucs N. 2, Répási R. -, Szabó M. -, Urbán R. -.