U20: vereség a szombathelyiek ellen

Lo Elhadji Malick csapata a mai napon a felnőtt mérkőzés előtt lépett pályára Szombathelyen.

Az összecsapást nagy elánnal kezdte mindkét csapat, ugyanakkor egy negyed elteltével a hazaik álltak jobban 4 egységgel (18-14).

A második periódusban aztán nagyobb sebességi fokozatba kapcsoltak a vendéglátók és tovább tudták növelni előnyüket, ezáltal a félidőre 41-19-re húztak el tőlünk.

A harmadik 10 perc ugyanakkor ismét küzdelmes játékot hozott, ám ezt az etapot is a pályaválasztók nyerték meg, akik ennek köszönhetően 58-30-ra alakították az állást a befejező szakasz előtt.

Amely játékrész újfent a sárga-feketék szájíze szerint alakult, csapatunk mindent megtett, de végül 80-41 arányú vereséget szenvedett a mérkőzés végén.

Falco KC U20 – JP AUTO-JKSE U20 80-41
(18-14, 23-5, 17-11, 22-11)
Szombathely

Jászberény: Szigedi B. 15/3, Szabó M. 7, Szőke S. 5, Mondi R. 4, Novák Á. 4, Vas-Teplán M. 4, Beszteri D. 2, Andó B. -, Babucs N. -.