Végig vezetve nyert Megyei csapatunk

Szerdán este hazai pályán fogadta a Lehel Kosársuli alakulata a Szolnoki MÁV SE U20-as gárdáját a Felnőtt Megyei bajnokság keretein belül.

Amely összecsapást remekül indították a mieink, ugyanis 10 perc alatt 31 egységnyi előnyt hoztak össze a szolnokiakkal szemben (41-10).

A folytatásban is megmaradt csapatunk lendületes jó játéka és mivel a második szakaszt is 12 ponttal megnyerték a jászberényi fiúk, ezáltal 63-20 állt az eredményjelzőn a szünetben.

A harmadik negyedben továbbra is remek akciókat mutattak be ifjú tehetségeink, ennek okán az utolsó felvonás előtt újabb 7 egységgel növelték előnyüket (87-37).

A befejező periódusban sem változott a játék képe, ebben a játékrészben is remek megoldásokat láthattak kosarasainktól a kilátogató szurkolók, így a mérkőzést végül 108-53 arányban nyerte meg együttesünk.

Lehel Kosársuli – Szolnoki MÁV SE U20 108-53
(41-10, 22-10, 24-17, 21-16)
Jászberény

Lehel Kosársuli: Kovács Á. 24, Szőke S. 24, Vas-Teplán M. 15, Nyíri D. 14, Kovács V. 10, Kövér Á. 8, Kaszás M. 6, Szalkai D. 6, Bogdán B. 1, Répási R. -, Czimmer B. -.

Harkai Hunor edző így értékelte a mérkőzést: “Gratulálok a fiúknak, a védekezés mellett támadásban is jó teljesítményt nyújtottak és igen attraktív kosarakkal is tudtunk a közönségnek kedveskedni.