1 győzelem, 1 vereség a Lehel Kosársuli mérlege a Kenguru Kupa legutóbbi fordulójában

Az elmúlt hétvégén került megrendezésre az Országos Kenguru Kupa 5. fordulója Kecskeméten, ahol a Lehel Kosársuli csapata is részt vett, Ignécziné Erika edző vezetésével.

Az első mérkőzésen a Bajai MNÁMK gárdája ellen léptek pályára a mieink, amely összecsapást nagy fölénnyel nyert meg együttesünk.

Bajai MNÁMK – Lehel Kosársuli 39-100
(6-28, 17-24, 4-20, 12-28)
Kecskemét

Legjobb dobók: Rácz P. 20, Balla B. 16, Sisa K. 14, Kocza B. 13, Farkas M. 9.

A következő találkozón ifjú tehetségeink a Nagykőrösi Sólymokkal mérték össze erejüket.

Ezt az ütközetet a nagykőrösiek kezdték jobban, akik az első felvonásban elhúztak tőlünk, azonban a második negyedben sikerült lendületbe jönnie Ignécziné Erika tanítványainak, ezáltal a szünetig 33-40-re zárkóztak fel fiatal kosarasaink.

A harmadik és negyedik felvonás is ugyanakkor szoros csatát hozott, a mieink mindent megtettek, de végül 10 pontos vereséget szenvedtek a mérkőzés végén (60-70).

Lehel Kosársuli – Nagykőrösi Sólymok 60-70