A Lehel Kosársuli U11-es csapata az Országos Kenguru Kupa aktuális fordulójában…

[html css=”background-color:rgba(0, 0, 0, 0.05);-webkit-box-shadow:0px 0px 6px 0px rgba(51, 51, 51, 0.25), inset 0px 0px 6px 0px rgba(51, 51, 51, 0.25), 0px 0px 1px 0px #333333;-o-box-shadow:0px 0px 6px 0px rgba(51, 51, 51, 0.25), inset 0px 0px 6px 0px rgba(51, 51, 51, 0.25), 0px 0px 1px 0px #333333;-ms-box-shadow:0px 0px 6px 0px rgba(51, 51, 51, 0.25), inset 0px 0px 6px 0px rgba(51, 51, 51, 0.25), 0px 0px 1px 0px #333333;-moz-box-shadow:0px 0px 6px 0px rgba(51, 51, 51, 0.25), inset 0px 0px 6px 0px rgba(51, 51, 51, 0.25), 0px 0px 1px 0px #333333;box-shadow:0px 0px 6px 0px rgba(51, 51, 51, 0.25), inset 0px 0px 6px 0px rgba(51, 51, 51, 0.25), 0px 0px 1px 0px #333333;”]

👉 A Lehel Kosársuli U11-es csapata az Országos Kenguru Kupa aktuális fordulójában Szolnokon vendégeskedett,ahol egy vereség és egy győzelem lett Gyenge Gábor tanítványainak mérlege.

Tiszaparti Tigrisek- Lehel Kosársuli 67-44 (22-9, 14-14, 19-14, 12-7)

Legjobb dobók: Kovács Lázár 17, Vári Zétény 9, Csuka Dominik 7, Yiadom Lilly 6 pont.

🗣Gyenge Gábor: ❝ Tíz gyereket szerettem volna benevezni a mérkőzésre,de jöttek a menetrendszerű megbetegedések- két gyerkőc lebetegedett egy nappal a forduló előtt-, így a terveim megint kútba estek,a minimális létszámmal,nyolc fővel érkeztünk a mérkőzésekre. A tószegiek ellen tudtuk,hogy kiket kell kikapcsolni a játékból ahhoz hogy sikeresek legyünk,de ezt a feladatot most sem sikerült megoldani a korábbi mérkőzésinkhez hasonlóan. Már az első negyedben elég nagy hátrányt szedtünk össze,megint sok volt a ki nem kényszerített hiba. Próbáltunk utána visszajönni a meccsbe,de amint egy kicsivel közelebb kerültünk, megint jött a kapkodás és a sok eladott labda.ellenfelünk pedig ezt kihasználta. Gratulálok a tószegi csapatnak a győzelemhez! ❝

Lehel Kosársuli- Szandai Farkasok 53-46 (16-17, 13-9, 14-2, 10-18)

Legjobb dobók: Kovács Lázár 22, Vári Zétény és Bőndi Zsombor 10-10, Piroska Helga 6 pont.

🗣Gyenge Gábor: ❝ Az eddig eltelt hat forduló alatt öt alkalommal dupláztunk és az volt a tapasztalat,hogy a gyerekek már nem bírják fizikálisan a második meccset. Az első mérkőzésen úgy kevertem a lapokat,hogy a húzóemberek már pihentebbek legyenek a második összecsapásra,ez most úgy tűnik bejött. Nagy örömömre végre átszakadt ez a gát,sikerült megnyernünk a második mérkőzést! Az ellenfélből egy játékos volt akire figyelnünk kellett,az én csapatomban viszont többen is remek teljesítményt nyújtottak! A harmadik negyed kifejezetten tetszett,ekkor mindössze egy kosarat engedélyeztünk ellenfelünknek. Gratulálok a csapatomnak a győzelemhez,a szolnoki csapatnak pedig sok sikert kívánok a folytatásban! ❝