A Sopron ellen hazai pályán kezdjük az új szezont


NB1/A


Az Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségében hétfőn délelőtt elkészítették a 2019/2020-as NB I A-csoportos férfi bajnokság sorsolását. A tervek szerint a bajnokság szeptember 28-án, szombaton indul, amikor a mieink a Sopron csapatát fogadják majd.

A bajnoki menetrend szerint az első 11 fordulóban csak hétvégén lesznek mérkőzések, ám a nemzetközi kupaszereplések mellett a csarnok lehetőségek is befolyásolhatják mindezt. A klubok és a szövetség augusztusban egyeztet és véglegesítheti a mérkőzések pontos időpontját. Az viszont biztos, hogy az egyes fordulókban ezeket a mérkőzéseket rendezik majd.

1. forduló (szeptember 28. – szombat)
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Zalakerámia ZTE KK
Egis Körmend – OSE Lions
Pécsi VSK-Veolia – Naturtex-SZTE-Szedeák
Szolnoki Olaj KK – Alba Fehérvár
Atomerőmű SE – KTE-Duna Aszfalt
DEAC – Kaposvári KK
Jászberényi KSE – Sopron KC

2. forduló (október 5. – szombat)
Naturtex-SZTE-Szedeák – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Sopron KC – Egis Körmend
KTE-Duna Aszfalt – Pécsi VSK-Veolia
Szolnoki Olaj KK – Jászberényi KSE
Alba Fehérvár – Atomerőmű SE
Kaposvári KK – Zalakerámia ZTE KK
OSE Lions – DEAC

3. forduló (október 12. – szombat)
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Kaposvári KK
Egis Körmend – Szolnoki Olaj KK
Pécsi VSK-Veolia – Alba Fehérvár
Atomerőmű SE – Jászberényi KSE
Naturtex-SZTE-Szedeák – KTE-Duna Aszfalt
DEAC – Sopron KC
Zalakerámia ZTE KK – OSE Lions

4. forduló (október 19. – szombat)
KTE-Duna Aszfalt – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Atomerőmű SE – Egis Körmend
Jászberényi KSE – Pécsi VSK-Veolia
Szolnoki Olaj KK – DEAC
Sopron KC – Zalakerámia ZTE KK
Alba Fehérvár – Naturtex-SZTE-Szedeák
OSE Lions – Kaposvári KK

5. forduló (október 26. – szombat)
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – OSE Lions
Pécsi VSK-Veolia – Egis Körmend
Zalakerámia ZTE KK – Szolnoki Olaj KK
Naturtex-SZTE-Szedeák – Jászberényi KSE
KTE-Duna Aszfalt – Alba Fehérvár
DEAC – Atomerőmű SE
Kaposvári KK – Sopron KC

6. forduló (november 2. – szombat)
Alba Fehérvár – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Egis Körmend – Naturtex-SZTE-Szedeák
Pécsi VSK-Veolia – DEAC
Szolnoki Olaj KK – Kaposvári KK
Jászberényi KSE – KTE-Duna Aszfalt
Atomerőmű SE – Zalakerámia ZTE KK
Sopron KC – OSE Lions

7. forduló (november 9. – szombat)
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Sopron KC
KTE-Duna Aszfalt – Egis Körmend
Zalakerámia ZTE KK – Pécsi VSK-Veolia
OSE Lions – Szolnoki Olaj KK
Alba Fehérvár – Jászberényi KSE
Kaposvári KK – Atomerőmű SE
Naturtex-SZTE-Szedeák – DEAC

8. forduló (november 16. – szombat)
Jászberényi KSE – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Egis Körmend – Alba Fehérvár
Pécsi VSK-Veolia – Kaposvári KK
Szolnoki Olaj KK – Sopron KC
Atomerőmű SE – OSE Lions
DEAC – KTE-Duna Aszfalt
Zalakerámia ZTE KK – Naturtex-SZTE-Szedeák

9. forduló (november 23. – szombat)
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Szolnoki Olaj KK
Jászberényi KSE – Egis Körmend
OSE Lions – Pécsi VSK-Veolia
KTE-Duna Aszfalt – Zalakerámia ZTE KK
Sopron KC – Atomerőmű SE
Alba Fehérvár – DEAC
Kaposvári KK – Naturtex-SZTE-Szedeák

10. forduló (december 14. – szombat)
Egis Körmend – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Pécsi VSK-Veolia – Sopron KC
Atomerőmű SE – Szolnoki Olaj KK
DEAC – Jászberényi KSE
Zalakerámia ZTE KK – Alba Fehérvár
Kaposvári KK – KTE-Duna Aszfalt
Naturtex-SZTE-Szedeák – OSE Lions

11. forduló (december 21. – szombat)
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Atomerőmű SE
Egis Körmend – DEAC
Szolnoki Olaj KK – Pécsi VSK-Veolia
Jászberényi KSE – Zalakerámia ZTE KK
Sopron KC – Naturtex-SZTE-Szedeák
Alba Fehérvár – Kaposvári KK
OSE Lions – KTE-Duna Aszfalt

12. forduló (december 26. – csütörtök)
DEAC – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Zalakerámia ZTE KK – Egis Körmend
Pécsi VSK-Veolia – Atomerőmű SE
Naturtex-SZTE-Szedeák – Szolnoki Olaj KK
Kaposvári KK – Jászberényi KSE
KTE-Duna Aszfalt – Sopron KC
OSE Lions – Alba Fehérvár

13. forduló (december 29. – vasárnap)
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Pécsi VSK-Veolia
Egis Körmend – Kaposvári KK
Szolnoki Olaj KK – KTE-Duna Aszfalt
Jászberényi KSE – OSE Lions
Atomerőmű SE – Naturtex-SZTE-Szedeák
Sopron KC – Alba Fehérvár
DEAC – Zalakerámia ZTE KK

14. forduló (2020. január 4. – szombat)
Zalakerámia ZTE KK – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
OSE Lions – Egis Körmend
Naturtex-SZTE-Szedeák – Pécsi VSK-Veolia
Alba Fehérvár – Szolnoki Olaj KK
Sopron KC – Jászberényi KSE
KTE-Duna Aszfalt – Atomerőmű SE
Kaposvári KK – DEAC

15. forduló (2020. január 11. – szombat)
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Naturtex-SZTE-Szedeák
Egis Körmend – Sopron KC
Pécsi VSK-Veolia – KTE-Duna Aszfalt
Jászberényi KSE – Szolnoki Olaj KK
Atomerőmű SE – Alba Fehérvár
DEAC – OSE Lions
Zalakerámia ZTE KK – Kaposvári KK

16. forduló (2020. január 18. – szombat)
Kaposvári KK – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Szolnoki Olaj KK – Egis Körmend
Alba Fehérvár – Pécsi VSK-Veolia
Jászberényi KSE – Atomerőmű SE
KTE-Duna Aszfalt – Naturtex-SZTE-Szedeák
Sopron KC – DEAC
OSE Lions – Zalakerámia ZTE KK

17. forduló (2020. január 25. – szombat)
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – KTE-Duna Aszfalt
Egis Körmend – Atomerőmű SE
Pécsi VSK-Veolia – Jászberényi KSE
DEAC – Szolnoki Olaj KK
Zalakerámia ZTE KK – Sopron KC
Naturtex-SZTE-Szedeák – Alba Fehérvár
Kaposvári KK – OSE Lions

18. forduló (2020. február 1. – szombat)
OSE Lions – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Egis Körmend – Pécsi VSK-Veolia
Szolnoki Olaj KK – Zalakerámia ZTE KK
Jászberényi KSE – Naturtex-SZTE-Szedeák
Atomerőmű SE – DEAC
Alba Fehérvár – KTE-Duna Aszfalt
Sopron KC – Kaposvári KK

19. forduló (2020. február 8. – szombat)
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Alba Fehérvár
Naturtex-SZTE-Szedeák – Egis Körmend
DEAC – Pécsi VSK-Veolia
Kaposvári KK – Szolnoki Olaj KK
KTE-Duna Aszfalt – Jászberényi KSE
Zalakerámia ZTE KK – Atomerőmű SE
OSE Lions – Sopron KC

20. forduló (2020. március 7. – szombat)
Sopron KC – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Egis Körmend – KTE-Duna Aszfalt
Pécsi VSK-Veolia – Zalakerámia ZTE KK
Szolnoki Olaj KK – OSE Lions
Jászberényi KSE – Alba Fehérvár
Atomerőmű SE – Kaposvári KK
DEAC – Naturtex-SZTE-Szedeák

21. forduló (2020. március 11. – szerda)
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Jászberényi KSE
Alba Fehérvár – Egis Körmend
Kaposvári KK – Pécsi VSK-Veolia
Sopron KC – Szolnoki Olaj KK
OSE Lions – Atomerőmű SE
KTE-Duna Aszfalt – DEAC
Naturtex-SZTE-Szedeák – Zalakerámia ZTE KK

22. forduló (2020. március 14. – szombat)
Szolnoki Olaj KK – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Egis Körmend – Jászberényi KSE
Pécsi VSK – OSE Lions
Atomerőmű SE – Sopron KC
Zalakerámia ZTE KK – KTE-Duna Aszfalt
DEAC – Alba Fehérvár
Naturtex-SZTE-Szedeák – Kaposvári KK

23. forduló (2020. március 18. – szerda)
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Egis Körmend
Sopron KC – Pécsi VSK-Veolia
Szolnoki Olaj KK – Atomerőmű SE
Jászberényi KSE – DEAC
KTE-Duna Aszfalt – Kaposvári KK
Alba Fehérvár – Zalakerámia ZTE KK
OSE Lions – Naturtex-SZTE-Szedeák

24. forduló (2020. március 21. – szombat)
Atomerőmű SE – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
DEAC – BC Körmend
Pécsi VSK-VEOLIA – Szolnoki Olajbányász
Zalakerámia ZTE KK – Jászberényi KSE
Naturtex-SZTE-SZEDEÁK – Sopron KC
Kaposvári KK – Alba Fehérvár
KTE-Duna Aszfalt – OSE Lions

25. forduló (220. március – 25. szerda)
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – DEAC
Atomerőmű SE – Pécsi VSK-VEOLIA
BC Körmend – Zalakerámia ZTE KK
Szolnoki Olajbányász – Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
Jászberényi KSE – Kaposvári KK
Sopron KC – KTE-Duna Aszfal
Alba Fehérvár – OSE Lions

26. forduló (2020. március 28. – szombat)
Pécsi VSK-VEOLIA – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Zalakerámia ZTE KK – DEAC
Naturtex-SZTE-SZEDEÁK – Atomerőmű SE
Kaposvári KK – BC Körmend
KTE-Duna Aszfalt – Szolnoki Olajbányász
OSE Lions – Jászberényi KSE
Alba Fehérvár – Sopron KC