Felnőtt Megyei Bajnokság: 60 ponttal nyert a Lehel Kosársuli

Tegnap este a Felnőtt Megyei Bajnokságban volt jelenése a Lehel Kosársulinak, ahol ezúttal a Szolnoki Olaj KK U19-es gárdája volt a mieink ellenfele.

A mérkőzés elején nagyszerű ritmust fogtak kosarasaink és remek védekezéssel, valamint támadás befejezésekkel majdnem 20 egységgel tudtak elhúzni a szolnokiaktól az első negyedet követően (35-16).

A következő rész ellenben szorosabb játékot hozott, azonban ebben a 10 percben is a jászberényi fiúk voltak a jobbak, aminek köszönhetően a félidőben 61-38 arányú Lehel Kosársuli vezetést mutatott az eredményjelző.

A szünet után aztán újra egy küzdelmes negyed következett, azonban együttesünk folytatva jó játékát ezt a felvonást is megtudta nyerni, ezáltal a befejező ciklus előtt már 82-53-ra vezetett.

Az utolsó játékrészben még jobban odatették magukat a mieink és előnyüket tovább növelve magabiztosan nyerték meg a mérkőzést 119-59-re.

Lehel Kosársuli – Szolnoki Olaj KK U19 119 – 59
(35-16, 26-22, 21-15, 37-6)
Jászberény

Lehel Kosársuli: Szőke S. 32, Kovács Á. 31, Vas-Teplán M. 26, Nyíri D. 17, Répási R. 5, Kaszás M. 4, Kovács V. 3, Szalkai D. 1, Kövér Á. -, Czimmer B. -, Bogdán B. -.

Harkai Hunor
edző így értékelte a mérkőzést: “Gratulálok a szolnokiaknak a tempós mérkőzéshez, valamint a csapatomnak a harciassághoz és a csapat védekezésben nyújtott teljesítményhez! Külön köszönjük a Szurkolóinknak a támogatást!