Ismét győzött a Lehel Kosársuli a Megyei Felnőtt Bajnokságban

A Megyei Felnőtt Bajnokság újabb fordulójában hazai pályán fogadta a Szentesi KK együttesét a Lehel Kosársuli a mai napon.

Az összecsapást nagy elánnal kezdték a mieink és 10 percet követően több, mint 20 egységnyi különbséggel lógtak meg a vendégektől (42-17).

A második etapban is folytatódott csapatunk lendületes játéka, ezáltal a félidőben már 91-45-re vezetett csapatunk.

A harmadik szakaszban sem változott a játék képe, Harkai Hunor edző kosarasai jó védekezéssel és remek akciókkal még tovább növelték előnyüket, ennek köszönhetően pedig 124-59-re húztak el ellenfelüktől a befejező felvonás előtt.

A negyedik periódusban is szintén a jászberényi fiúk voltak jobbak vetélytársuknál, így a mérkőzés végül 151-73 arányú Lehel Kosársuli győzelemmel ért véget.

Lehel Kosársuli – Szentesi KK 151–73
(42-17, 49-28, 33-14, 27-16)
Jászberény

Lehel Kosársuli: Vas-Teplán M. 35, Kaszás M. 30, Kovács Á. 27, Nyíri D. 23, Kovács V. 12, Szőke S. 11, Répási R. 6, Szalkai D. 4, Kövér Á. 3, Bogdán B -.

Harkai Hunor edző így értékelte a mérkőzést:”Kitűnő teljesítményt nyújtottak a fiúk! Ezzel az elánnal szeretnénk tovább folytatni a szezont! Pár napos pihenő után következik számunkra az átmeneti időszak, amikor is tovább készülünk a Junior Régiós Döntőre, s ennek tudatában hamarosan lefoglaljuk a barátságos mérkőzéseket is.