A mai napon a felnőtt mérkőzés előtt lépett pályára Lo Elhadji Malick együttese.

Amely összecsapás nagy adok-kapokkal vette kezdetét, amiből a mieink jöttek ki jobban, olyannyira, hogy egy negyed után kétszámjegyű jászberényi vezetéssel fordulhattak a csapatok (34-22).

Az újabb szakaszban továbbra is jó játékot mutattak be Lo Elhadji Malick kosarasai, amelynek köszönhetően 58-41-re lógtak meg a debreceniektől a szünetre.

A harmadik etapban sem változott a játék képe, a mieink ebben a periódusban is nagyszerűen fejezték be támadásaikat, ezáltal az utolsó intervallum előtt már több, mint 20 egység volt a különbség a felek között (77-56).

Az utolsó játékrészben aztán a vendégek tudtak 13 pontot faragni hátárnyukon, ám ezzel együtt is 88-79 arányú jászberényi győzelem született a mérkőzés végén.

JP AUTO-JKSE U20 – DEAC U20 87-79
(34-22, 24-19, 19-15, 10-23)
Jászberény

Jászberény: Mondi R. 21/9, Novák Á. 21, Szabó M. 19/12, Kaszás M. 12/6, Szigedi B. 6/3, Répási R. 6/3, Andó B. -, Vas-Teplán M. -.