Kenguru csapatunk mindkét mérkőzésen sokáig jól játszott, de végül győzelem nélkül távozott Kecskemétről

Az elmúlt szombaton Kecskeméten léptek pályára Baráth Géza kosarasai az Országos Kenguru bajnokság újabb fordulójában.

Ezen a napon ifjú sportolóink két csapattal is összemérték erejüket.

Együttesünk az első mérkőzését a KKA Amazonok gárdája ellen vívta, amely találkozón sokáig vezettek a mieink, ám a harmadik negyedben ellenfelünk magas és gyors lányai sorra betaláltak, ezáltal pedig magukhoz ragadták a vezetést, amit később már nem tudtunk visszavenni, ennek köszönhetően pedig 9 pontos KKA Amazonok győzelem született a mérkőzés végeztével (50-59).

JKSE Kosársuli-KKA Amazonok 50-59
Kecskemét

Legjobb dobóink: Hamar B. 20, Hőgye I. 14.

A folytatásban aztán a KKA Mitugrász következett ifjú tehetségeink számára. Ezen az összecsapáson a két csapat fej-fej mellett haladt hosszú ideig, ugyanakkor az első és a harmadik negyed magasan a miénk volt, sajnos azonban az ütközet végére felőrölt bennünket vetélytársunk nagyon magas és villámgyors játékosa, aki ellen nem találtuk meg az “ellenszert”, így végül 59-71 arányú vereséget szenvedett csapatunk.

JKSE Kosársuli-KKA Mitugrász 59-71