Lehel Kosársuli: 1 győzelem, 1 vereség az Országos Gyermek Bajnokság utolsó fordulójában

Még április 29-én, Kecskeméten rendezték meg az Országos Gyermek Bajnokság utolsó fordulóját, ahol a Lehel Kosársuli csapata is pályára lépett.

A mieinkre ezen a napon két mérkőzés várt, a Pityke Leány együttese, valamint a Bajai NKK/B gárdája ellen.

A Pityke Leány alakulata elleni találkozó küzdelmes mérkőzést hozott, ugyanakkor ifjú tehetségeinknek sikerült 4 ponttal jobbnak lenniük a nagykőrösieknél a lefújást követően (40-44).

Pityke Leány-Lehel Kosársuli 40-44
(15-8, 6-16, 14-10, 5-10)
Kecskemét

Legjobb dobók: Sárközy Zs. 16, Lékó Zs. 12,  Búzás B. 6.

A második összecsapáson is nagy csatát láthattak a kilátogató szurkolók, ahol 2 negyedet követően 5 ponttal vezettek fiatal kosarasaink (24-19). A szünetet követő játékrészekben aztán erőre kaptak a bajaiak, akik jó akciókkal előbb utolértek minket, majd a vezetést is átvették és nyerték meg az ütközetet 39-53-ra.

Lehel Kosársuli-Bajai NKK/B 39-53
(11-5, 13-14, 8-19, 7-15)
Kecskemét

Legjobb dobók: Nagy Zs. 10, Sárközy Zs. 8 , Gasztonyi V. 8.

Takács Martin edző így értékelte a két mérkőzést:„Köszönöm a gyerekek és a szülők egész éves hozzáállásukat a mérkőzésekhez!