Lehel Kosársuli: 7 pontos győzelem a juniorok első felkészülési mérkőzésén

Kosársuli

Augusztus 16-án hazai pályán játszotta első felkészülési mérkőzését a Lehel Kosársuli Junior csapata a Szentendrei KSE ellen.

A találkozó első negyede a szentendreieknek sikerült jobban, akik 10 percet követően 5 egységgel tudtak elhúzni tőlünk (14-19).

Az újabb etapban aztán a Pest megyeiek nyomába eredtünk, azonban ha minimális különbséggel is, de ezt a játékrészt is ellenfelünk nyerte meg, ezáltal a félidőben 30-36 arányú hátrányban voltak a mieink.

A folytatásban szerencsére riadót fújt együttesünk, amelynek következtében előbb utolértük a vendégeket, majd a harmadik szakasz végén már mi vezettünk 46-40-re.

A befejező periódusban továbbra is koncentráltan játszottunk, így végül 62-55-re nyertük meg az első felkészülési mérkőzésünket.

Lehel Kosársuli – Szentendrei KSE 62 – 55
(14-19, 16-17, 16-4, 18-15)

Lehel Kosársuli: Kovács V. 7, Szőke S. 5, Kovács Á. 8, Kaszás M. 18, Kövér Á. 7, Répási R. 15, Kaszás O. 2.

A visszavágóra augusztus 23-án kerül sor Leányfalun 18 órakor.

A Szolnoki Sportcentrummal való együttműködés keretében dupla programként augusztus 25-én, a megyeszékhelyen Serdülő A csapatunk első felkészülési mérkőzésén fog pályára lépni 10 órától a szolnokiak ellen, míg 12 órától pedig a Junior együttesünk méri össze erejét a Tisza-partiakkal.