Megyei Felnőtt Bajnokság: 26 ponttal nyert Cegléden a Lehel Kosársuli

Pénteken este a Megyei Felnőtt Bajnokság legutóbbi fordulójában Cegléden lépett pályára a Lehel Kosársuli gárdája.

A mérkőzést a hazaiak kezdték jobban és 10 percet követően 6 egységgel húztak el tőlünk (17-11).

A folytatásban aztán riadót fújtak a jászberényi fiúk és nagyszerű akciókat bemutatva előbb utolérték a ceglédieket, majd a félidőben már náluk volt az előny (30-43).

Lendületes, remek játéka kosarasainknak a harmadik felvonásra is megmaradt, ahol további 7 ponttal tudták növelni előnyüket, ezáltal a befejező szakasz előtt 42-62 volt az állás.

A játék képe az utolsó negyedben sem változott, ebben a ciklusban is a mieink tudtak jobbak lenni a vendéglátóknál, így végül magabiztos 54-80 arányú Lehel Kosársuli győzelemmel ért véget a mérkőzés.

Ceglédi KE II. – Lehel Kosársuli 54-80
(17-11, 13-32, 12-19, 12-18)
Cegléd

Lehel Kosársuli: Nyíri D. 18, Szőke S. 17, Novák Á. 16, Kovács Á. 16, Kovács V. 8, Kövér Á 3, Tóth T. 2, Bogdán B. -.

Harkai Hunor edző így értékelte a mérkőzést:”Gratulálok a fiúknak, taktikai szempontból az egyik legjobb mérkőzésünket játszottuk a bajnokságban! Mindenki a csapat érdekében hozott döntéseket. A mérkőzés sportszerű hangulatban zajlott le, köszönjük a ceglédieknek a jó mérkőzést, mindkét csapat csak a kosárlabdával foglalkozott.