Nem jött össze a bravúr…

[fluid][html css=”background-color:rgba(0, 0, 0, 0.05);-webkit-box-shadow:0px 0px 6px 0px rgba(51, 51, 51, 0.25), inset 0px 0px 6px 0px rgba(51, 51, 51, 0.25), 0px 0px 1px 0px #333333;-o-box-shadow:0px 0px 6px 0px rgba(51, 51, 51, 0.25), inset 0px 0px 6px 0px rgba(51, 51, 51, 0.25), 0px 0px 1px 0px #333333;-ms-box-shadow:0px 0px 6px 0px rgba(51, 51, 51, 0.25), inset 0px 0px 6px 0px rgba(51, 51, 51, 0.25), 0px 0px 1px 0px #333333;-moz-box-shadow:0px 0px 6px 0px rgba(51, 51, 51, 0.25), inset 0px 0px 6px 0px rgba(51, 51, 51, 0.25), 0px 0px 1px 0px #333333;box-shadow:0px 0px 6px 0px rgba(51, 51, 51, 0.25), inset 0px 0px 6px 0px rgba(51, 51, 51, 0.25), 0px 0px 1px 0px #333333;”]

A NB I/A-csoportos felnőtt férfi kosárlabda-bajnokság Play-out 2. fordulójában csapatunk a Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét együtteséhez látogatott. Sajnos a mérkőzés előtt jóval esélyesebbnek kiáltott hazaiak érvényesítették akaratukat a mérkőzés egészét tekintve. Csapatunk az első félidőben még tartotta magát, sőt, voltak periódusok, amikor, több pontos vezetéssel támadhatott a Messzi István Sportcsarnokban. Sajnos azonban a 3.negyedet elrontottuk, így a továbbiakban a jobb erőkből álló Kecskemét akarata érvényesült, akik így megérdemelt győzelmet arattak hazai a Play-out 2. mérkőzésén.

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Jászberényi KSE 87-65 (17-19, 25-22, 19-8, 26-16)

Play-out 2. forduló

Kecskemét,

Messzi István Sportcsarnok

V.: Kapitány G., Fodor A., Nyilas I.

KTE: Wittmann 12/9, Thomas 19/3, Kucsera 2, Jaramaz 11, Horti 6, Csere: Dramicanin 11/6, Fazekas 4, Djeraszimovics 16/9, Lukács -, Karahodzsics 6, Körmendi -, Cserko -,

JKSE: Garrett 10/6, Coleman 25/6, Brbaklics 10, Williams 7/3, Primorac 12/3, Csere: Czirbus -, Ruják 1, Filipovic -, Katona -,

Váradi Kornél : Gratulálok a csapatnak a győzelemhez. A második félidőben állt össze a játékunk igazán, sikerült a védekezésünket megszilárdítani. Mélyebb rotációval tudtunk játszani, és mindig jött plusz energia a padról, amivel felőröltük a Jászberényt a végére. Nagyot harcoltunk, igazi csapatként küzdöttünk a sikerért. Szombaton Kaposváron folytatódik számunkra a bajnokság. Minden hátralévő meccsen szeretnénk még előrelépni, minél több győzelemmel akarjuk zárni a szezont.

Patai Benjámin : Gratulálunk a kecskemétieknek a győzelemhez. Az első félidőben nagyjából úgy alakultak a dolgok, ahogy azt elterveztük. A szünetről tompán jöttünk ki, és ahhoz, hogy ezeket a nehezebb periódusokat egy mérkőzésen sikeresen vegyük, ahhoz jó csapatkémia kell, ami nálunk nincs meg. Ezúton szeretnék bocsánatot kérni a játékvezetőktől, a kecskeméti csapattól a játékosaim viselkedése miatt. Egyáltalán nem volt profi. Minden jót kívánok a KTE-nek a folytatáshoz.

Marko Derasimovic : Az első két negyedben nem játszottunk jól, aztán sikerült váltanunk, és megmutatni a csapat igazi arcát. Dolgozunk tovább, hiszen még sok meccs van hátra, és szeretnénk minél többször sikeresek lenni. A Jászberénynek további sok sikert kívánok.

Mladen Primorac : A félidőben csak egy volt a különbség a csapatok között, úgy gondolom, hogy az első két felvonásban jól játszottunk. Aztán nem tudom mi történt velünk, borzasztóan kosárlabdáztunk. Gratulálok a Kecskemétnek, megérdemelten nyertek.

Folytatás szombaton a Pécs ellen, hazai pályán!