Teljes a bajnoki menetrendünk


NB1/A

Az egyesületek közötti egyeztetések lezárultak, s a szövetségben elkészült a 2019/2020-as bajnoki szezon menetrendje.

Természetesen a most leegyeztetett és elfogadott programban menet közben – számos ok miatt – lehetnek még változások, de egyelőre ez a menetrend az érvényes. A juniorok mérkőzései általában 3 órával a felnőtt találkozók előtt kezdődnek.

 

  1. forduló – szeptember 28. (szombat)

18.00 óra: Jászberényi KSE – Sopron KC

 

  1. forduló – október 5. (szombat)

18.00 óra: Szolnoki Olajbányász – Jászberényi KSE

 

  1. forduló – október 12. (szombat)

18.00 óra: Atomerőmű SE – Jászberényi KSE

 

  1. forduló – október 19. (szombat)

18.00 óra: Jászberényi KSE – Pécsi VSK-VEOLIA

 

  1. forduló – október 26. (szombat)

18.00 óra: Naturtex-SZTE-SZEDEÁK – Jászberényi KSE

 

  1. forduló – november 2. (szombat)

18.00 óra: Jászberényi KSE – KTE-Duna Aszfalt

 

  1. forduló – november 9. (szombat)

18.00 óra: Alba Fehérvár – Jászberényi KSE

 

forduló – november 17. (vasárnap)

18.00 óra: Jászberényi KSE – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

 

  1. forduló – november 23. (szombat)

18.00 óra: Egis Körmend – Jászberényi KSE

 

  1. forduló – december 8. (vasárnap)

18.00 óra: Kaposvár KK – Jászberényi KSE

 

  1. forduló – december (13. péntek)

18.00 óra: DEAC – Jászberényi KSE

 

  1. forduló – december 21. (szombat)

18.00 óra: Jászberényi KSE – Zalakerámi ZTE KK

 

  1. forduló – december 29. (vasárnap)

18.00 óra: Jászberényi KSE – OSE Lions

 

  1. forduló – január 4. (szombat)

19.00 óra: Sopron KC – Jászberényi KSE

 

  1. forduló – január (15. szerda)

19.00 óra: Jászberényi KSE – Szolnoki Olajbányász

 

  1. forduló – január 18. (szombat)

18.00 óra: Jászberényi KSE – Atomerőmű SE

 

  1. forduló – január 24. (péntek)

18.00 óra: Pécsi VSK-VEOLIA – Jászberényi KSE

 

  1. forduló – február 1. (szombat)

18.00 óra: Jászberényi KSE – Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

 

  1. forduló – február 7. (péntek)

18.00 óra: KTE-Duna Aszfalt – Jászberényi KSE

 

  1. forduló – március 7. (szombat)

18.00 óra: Jászberényi KSE – Alba Fehérvár

 

  1. forduló – március 11. (szerda)

18.30 óra: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Jászberényi KSE

 

  1. forduló – március 14. (szombat)

18.00 óra: Jászberényi KSE – Egis Körmend

 

  1. forduló – március 18. (szerda)

19.00 óra: Jászberényi KSE – DEAC

 

  1. forduló – március 21. (szombat)

18.00 óra: Zalakerámia ZTE KK – Jászberényi KSE

 

  1. forduló – március 25. (szerda)

Jászberényi KSE – Kaposvári KK

 

  1. forduló – március 28. (szombat)

18.00 óra: OSE Lions – Jászberényi KSE

 

Szántai Tibor