U20: 12 pontos vereség a kaposváriak ellen

Lo Elhadji Malick csapata a mai napon a felnőtt mérkőzés előtt lépett pályára.

Az összecsapást a vendégek kezdték jobban, akik jó akciókkal kétszámjegyű vezetést hoztak össze a mieinkkel szemben 10 perc elteltével (11-23).

A folytatásban aztán igyekezett faragni hátrányán Lo Elhadji Malick együttese, ugyanakkor a kaposváriak továbbra is jó ritmusban játszottak, amelynek következtében újabb 11 egységet tettek hozzá addigi vezetésükhöz, ezáltal a félidőben 23 pont volt a különbség a felek között (27-50).

A harmadik negyedben szerencsére a mieink kaptak erőre és remek támadás befejezésekkel 11 egységet faragtak a differencián, ennek értelmében a befejező szakasz előtt 56-68 volt az állás.

Az utolsó periódusban ugyan csapatunknak többször is sikerült 10 ponton belülre kerülnie, ám végül nem tudták ledolgozni hátrányukat a jászberényi fiúk, így végül 76-88 arányú kaposvári győzelem született a mérkőzés végén.

JP Auto-JKSE U20 – Kaposvári KK U20 76-88
(11-23, 16-27, 29-18, 20-20)
Jászberény

Jászberény: Novák Á. 18/3, Mondi R. 18/6, Szabó M. 12/3, Kaszás M. 12, Vas-Teplán M. 8, Szigedi B. 4, Szőke S. 4, Andó B. -, Répási R. -, Kovács Á. -,