MENÜ
Lo Elhadji Malick együttese tegnap a felnőtt mérkőzés előtt lépett pályára.
Az összecsapás első perceiben egymás nyakán loholtak a csapatok (4-6), azonban a negyed derekán a vendégek kapcsoltak nagyobb sebességi fokozatba és léptek el a mieinktől (5-14). Később Mondi büntetőivel kapaszkodtunk vissza 10 ponton belülre (10-19), ám a játékrész vége a budapestieknek sikerült jobban, ezáltal 10-24-ről jöhetett az újabb szakasz.
Amely periódust remekül kezdték a mieink és Szabó, valamint Lőrincz révén 24-28-ra zárkóztak fel a 14. percre. A folytatásban aztán nagy adok-kapok vette kezdetét, de ezzel együtt is Kovács hármasa után egy kosárnyira jöttünk fel a 18. percre (31-34). Ennek ellenére a félidő előtti utolsó két percben ismét megrázta magát a fővárosi gárda, amelyet követően 7 egység volt a differencia a felek között a szünetben (33-40).
A harmadik etap szoros játékot hozott, ugyanakkor ezt a 10 percet ellenfelünk tudta megnyerni, így a befejező rész előtt 9 pontos hátrányban volt csapatunk (54-63).
Az utolsó felvonásban is nagy küzdelmet láthattak a kilátogató szurkolók, csapatunk igyekezett faragni hátrányán, de a vendégek továbbra is jól céloztak, így hiába tett meg mindent Lo Elhadji Malick edző alakulata, végül 75-90 arányú vereséget szenvedett az összecsapás végén.
JP AUTO-JKSE U20 – TEHETSÉGES FIATALOK BP U20 75-90 (10-24, 23-16, 21-23, 21-27) Jászberény
Jászberény: Kovács Á. 18/12, Szabó M. 16/12, Kaszás M. 15, Lőrincz M. 9, Novák Á. 7, Szigedi B. 4, Kraxner K. 3, Mondi R. 3,
created with