Lo Elhadji Malick együttese a felnőtt mérkőzés előtt lépett pályára a mai napon Szegeden.

Amely összecsapás a hazaiak számára indult jobban, mivel jó akciókkal 10 percet követően 7 ponttal tudtak ellépni a mieinktől (21-14).

A folytatásban aztán nagy adok-kapok vette kezdetét, amiből a szegediek jöttek ki jobban, ezáltal a félidőben 48-36-os Csongrád megyei vezetést mutatott az eredményjelző.

A harmadik szakasz szoros játékot hozott, ám ellenfelünk ha minimális különbséggel is, de ezt a játékrészt is megnyerte, ennek köszönhetően pedig 63-50 volt az állás az utolsó felvonás előtt.

Ahol szintén mindent megtettek Lo Elhadji Malick kosarasai, azonban nem sikerült csökkenteniük hátrányukon, így végül 86-67 arányú szegedi győzelemmel ért véget a mérkőzés.

Naturtex-SZTE-Szedeák U20 – JP AUTO-JKSE U20 86-67
(21-14, 27-22, 15-14, 23-17)
Szeged

Jászberény: Novák Á. 20, Vas-Teplán M. 14/6, Kaszás M. 9/3, Kovács Á. 8, Mondi R. 8/3, Szőke S. 8/3, Babucs N. -, Kraxner K. -, Gulyás L. -, Andó B. ., Szabó M. -, Beszteri D. -.