U20-as csapatunknak nem ment a kaposváriak ellen

Lo Elhadji Malick gárdája a mai napon Kaposváron a felnőtt mérkőzés előtt lépett pályára.

Az összecsapást a hazaiak kezdték jobban, akik már a találkozó első perceiben magukhoz ragadták a kezdeményezést, és remek akciókkal az első negyed végére kétszámjegyű előnyt hoztak össze a mieinkkel szemben (28-9).

A második etap az előző periódushoz hasonló játékot hozott, együttesünk igyekezett faragni hátrányán, ugyanakkor a kaposváriak rendre jól fejezték be támadásaikat, ezáltal a félidőre tovább nőtt a különbség a felett között (55-24).

Sajnos a harmadik felvonásban sem változott a játék képe, a házigazdák ebben a részben is jó ritmusban játszottak, ennek köszönhetően pedig 85-29-re alakították az állást a befejező szakaszt.

Az utolsó ciklusban is mindent megtettek a mieink, azonban nem sikerült csökkenteniük a differencián, így végül 110-55 arányban nyerték meg az ütközetet a kaposváriak.

Kaposvári KK U20 – JP Auto-JKSE U20 110-55
(28-9, 27-15, 30-15, 25-16)
Kaposvár

Jászberény: Novák Á. 17, Mondi R. 13/3, Szabó M. 10/6, Vas-Teplán M. 6, Beszteri D. 3, Szigedi B. 2, Répási R. 2, Szőke S. 2, Ország B. -, Andó B. -.

Kipontozódott: Andó B.