U20-as csapatunknak nem ment a szegediek ellen

Szerdán délután a felnőtt mérkőzés előtt lépett pályára Lo Elhadji Malick együttese.

Amely találkozót nagyszerűen kezdtek a mieink és 10 perc elteltével 4 ponttal lógtak meg a szegediektől (24-20).

A következő etap ugyanakkor a vendégek szájíze szerint alakult, akik előbb utolérték csapatunkat, majd az állást is megfordították, ezáltal a félidőben már ők vezettek 41-50-re.

A harmadik szakasz a második etaphoz hasonló játékot hozott, a Csongrád megyeieknek sikerült tovább növelniük előnyüket, ennek köszönhetően a befejező szakasz előtt már 19 egység volt a felek között (59-78).

Az utolsó felvonásban sem változott a játék képe, a szegediek ebben a periódusban is jobbak tudtak lenni a mieinknél, így végül 75-101 arányú vereséget szenvedtünk a mérkőzés végén.

JP Auto-JKSE U20 – Naturtex-SZTE-Szedeák U20 75-101
(24-20, 17-30, 18-28, 16-23)
Jászberény

Jászberény: Novák Á. 22, Mondi R. 21/6, Szabó M. 15/9, Kaszás M. 8, Kovás Á. 7/3, Szigedi B. 2, Gulyás L. -, Beszteri D. -, Andó B. -, Vas-Teplán M. -.