U20-as együttesünknek nem sikerült győzni a DEAC ellen

U20

A bajnokság 3. fordulójában Debrecenben lépett pályára Lo Elhadji Malick U20-as gárdája.
A mérkőzés elején nagyon elkapták a fonalat a hazaiak, és az első negyedet követően 16 ponttal húztak el a mieinktől (33-17).

A folytatásban próbáltunk közelebb jönni, azonban a házigazdák lendületes játéka erre a játékrészre is megmaradt, akik ezáltal tovább tudták tornázni előnyüket a szünetre (53-20).

A harmadik etapban sem változott a játék képe, a debreceniek továbbra is jól fejezték be akcióikat, így a befejező periódus előtt már 78-32-re léptek el együttesünktől.

A negyedik 10 perc szorosabb játékot hozott, ám fiatal kosaraink nem tudtak közelebb zárkózni a vendéglátókhoz, ennek köszönhetően pedig végül 100-49 arányú vereséget szenvedtek az összecsapás végén.

DEAC U20 – JP Auto-JKSE U20 100-49
(33-17, 20-3, 25-12, 22-17)
Debrecen

Jászberény: Szabó 17/9, Mondi 12, Kovács 8, Novák 7, Lőrincz 3, Szigedi 2, Kraxner -, Babucs -, Andó -.