U20: vereség a székesfehérváriak ellen

Lo Elhadji Malick együttese a szombati napon a felnőtt mérkőzés előtt lépett pályára.

Az összecsapás első negyede nem indult jól számunkra, mivel a székesfehérváriak gyorsan magukhoz ragadták a kezdeményezést, és az első 10 perc után 8-31-re lógtak meg tőlünk.

A második etapban igyekeztek faragni hátrányukon a mieink, azonban ezt a szakaszt is 3 egységgel a vendégek tudták megnyerni, akik ezáltal 28-54-re vezettek a szünetben.

A harmadik játékrészben aztán 2 pontot csökkentett a differencián Lo Elhadji Malick legénysége, ennek köszönhetően pedig 46-70-nél jöhetett az utolsó periódus.

Ahol szintén mindent megtett együttesünk, azonban ebben az intervallumban csak minimális különbséggel sikerült jobbnak lennünk a székesfehérváriaknál, így végül 62-85 arányú vereséget szenvedtünk a találkozó végén.

JP Auto-JKSE U20 – Alba Fehérvár U20 62-85
(8-31, 20-23, 18-16, 16-15)
Jászberény

Jászberény: Szabó M. 23/15, Lőrincz M. 15/9, Novák Á. 8, Répási R. 7, Csesznyik M. 7, Szigedi B. 2, Andó B. -, Ország B. -, Kovács Á. -.