Lo Elhadji Malick csapata a felnőtt mérkőzés előtt lépett pályára a mai napon.

Már az összecsapás első negyede nagy küzdelmet hozott, ugyanakkor 10 perc után nem tudtak egymástól elszakadni a csapatok (27-27).

Az újabb játékrészben aztán a soproni jöttek lendületbe, akik 12 egységgel léptek el a mieinktől ebben az etapban, így a félidőben 42-54 arányú vendég vezetést mutatott az eredményjelző.

A harmadik szakaszban igyekezett faragni hátrányán Lo Elhadji Malick együttese, azonban ellenfelünknek minden akcióinkra volt válasza, ezáltal 64-82-re nőtt a különbség a felek között.

Az utolsó periódusban is megtett mindent csapatunk, ám végül csak 2 pontot sikerült csökkentenünk a differencián, így végül 92-108-ra nyerték meg a találkozót a soproniak.

JP AUTO-JKSE U20 – SOPRON KC U20 92-108
(27-27, 15-27, 22-28, 28-26)
Jászberény

Jászberény: Novák Á. 27, Mondi R. 17/3, Lőrincz M. 17/9, Szabó M. 11/3, Kraxner K. 9, Szigedi B. 8/3, Ország B. 3/3, Andó B. -, Babucs N. -.